Apie sodybąGalerijaŽemėlapisKontaktai
Pradžia
Pokylių salė
Pirtis
Apie sodybą
     
 

Sodyba „Alsė" – tai nauja, moderni kaimo turizmo sodyba Alseikių kaime, prie upelio Alsė. Tai  puiki vieta įvairioms Jūsų šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, draugų susitikimams taip pat gedulingiems pietums, ir kitoms progoms. Sodyboje telpa iki 60 svečių .

Sodyba yra prie Švėkšnos miestelio, kuris yra garsus gražiaja Švėkšnos ŠV. apaštalo Jokūbo bažnyčia,pastatyta grafų Pliaterių iniciatyva..

Sodyboje ištisus metus Jūs galėsite apsistoti dviejuose atskiruose pastatuose (pirtyje, pokylių salėje) vienas nuo kito nutolusiuose keliolika metrų, kuriuose yra šiuolaikiškai ir patogiai įrengti kambariai su WC ir dušu.

Pokylių Salė šventėms bei renginiams yra atskiras pastatas (su miegamosiomis vietomis). Salė yra erdvi, su  kondicionieriais bei 2 wc pirmajame aukšte. Miegamosios vietos yra antrajame aukšte talpinančios daugiau nei 40 asmenų. Jūsų pageidavimu salėje galėsime dekoruoti stalus pagal Jūsų pasirinktą spalvą bei stalų išdėstymą. Salės aptarnavimui įrengta virtuvė, veikianti ištisus metus.

Poilsį Sodyboje galime pasiūlyti ir lietuviškoje garinėje pirtyje bei maudynes šalia iškastoje kūdroje. Pirtis įrengta atskirame namelyje su priepirčiu, pirties antrajame aukšte yra miegamosios vietos su WC ir dušais bei terasa.

Sodyboje yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tilps visų svečių automobiliai, taip pat neiškils problemų nei autobusams, nei limuzinams.

Sodyboje Jums garantuojame privačią teritoriją. Užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.

Tad švęskite savo šventes sodyboje "Alsė", o mes pasistengsime, kad norėtumėte vėl sugrįžti! 

 

 


Interneto Svetainių kūrimas Internetinių parduotuvių kūrimas E parduotuvių kūrimas Nemokamos svetainės Svetainių kūrimas Parduotuvių kūrimas SEO paslaugos Interneto Svetainių kūrimas SEO Svetainių kūrimas Parduotuvių kūrimas Programavimo paslaugos Svetainių optimizavimas Svetainių optimizacija Svetainių iškelimas Programų kūrimas Užskaitos Skolų išieškojimas į Angliją į Lietuvą Krovinių gabenimas Tarptautinis transportas Sunkiasvoris stransportas Kompiuteriai Nešiojami kompiuteriai Kompiuterių dalys Buitinė technika Pigiausi kompiuteriai Silikoninės apyrankės Uždarbis Auto skelbimai Automobilių skelbimai Nemokami skelbimai Автомобили Автомобильные объявления Авто Прибалтика продажа

Apie sodybąGalerijaŽemėlapisKontaktai